Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret20433
Adı Hala Meçhul D&R'larda


Justin Bieber , bir YouTube hissi olmaktan, kariyeri iniş ve çıkışlarla dolu ünlü bir pop yıldızına kadar uzun bir yol kat etti.

Birçoğu paparazziler tarafından fark edildiğinde hemen onun görünüşünü eğlendirdi, diğerleri evsiz gibi göründüğünü söylerken, diğerleri onu yasadışı maddeleri kötüye kullanan başka bir popstar olarak reddetti. Ancak Justin, bir kitabı kapağına göre yargılamanın neden uygun olmadığının en yeni örneğidir.

Lyme hastalığı enfekte bir kene ısırığından gelir

Görünüşe göre, şarkıcı Lyme Hastalığı ve mononükleoz ile savaşıyor , ancak hayranlarına bu sağlık sorunlarını aştığını garanti etti. Maalesef Hitmaker şok vahiy yaparak onun görünümü üzerinde onu zorbalık içinde amansız olmuştur Naysayers susturmaya Instagram döküldü.

Öpüşen hastalık olarak da bilinen ciddi mono, onun enerji seviyelerini, cildini ve beyin işlevini etkiler, diye açıkladı Justin. Bunlarla yıllardır mücadele ettiğini ima etti, ancak hayranlarına her zamankinden daha güçlü geri döneceğine söz verdi.

25 yaşındaki hayranları, YouTube kanalında yayınlanacak bir belgeselde hayranlarının sağlık mücadeleleriyle ilgili ayrıntıları öğreneceklerini de sözlerine ekledi. Kaynaklar ayrıca Justin'in geçmişte doktorların ne acı çektiğini anlayamadığı zaman hayal kırıklığı ve hayal kırıklığı ile karşı karşıya olduğunu söyledi.

Lyme hastalığının bir belirtisi bullseye döküntüdür

Sadece geçen yılın sonlarına kadar onunla gerçekten neler olduğunu biliyorlardı. Ayrıca Justin'in depresyondan muzdarip olduğunu, daha sonra içeriden öğrenenler tarafından doğrulandığı yönünde bir rapor vardı.

Bununla birlikte, bunun özellikle başlangıçta neyin yanlış olduğunu anlayamadığı için Lyme hastalığı ile yaptığı savaşın bir sonucu olduğunu söylediler. Bir araştırmaya göre, bu ciddi hastalıkla mücadele edenler arasında depresyon ve kaygı yaygındır.

Justin bir zamanlar IV ile fotoğraflandı

Kasım ayında, fotoğraflar IV'e bağlanırken Justin'den dışarı ve bir otopark hakkında ortaya çıktı, ancak Beliebers sadece bir vitamin damlası olarak omuz silkti. Ancak görünüşe göre, kaynaklar bunun kene ısırıkları ile kasılan Lyme hastalığı tedavisinin bir parçası olduğunu açıkladı.

Justin savaşta yalnız değil, çünkü bu tedavi edilemez durumdan muzdarip ortalama 30.000 Amerikalı var. Bundan bahsetmişken, Kanadalı crooner'ın hastalığa nasıl bulaştığı bilinmemektedir.9 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Şiir Dinletileri
Üyelik Girişi
Kanalıma Abone Olunuz Youtube