Eski manken Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'ın çıkardığı kitabın satışı rekor kırdı. İş hayatındaki tecrübelerini anlattığı kitap raflardaki yerini aldı.

Çırağan Saray'ın görkemli bir düğün ile eski manken Ebru Şallı ile evlenen iş insanı Uğur Akkuş, Türkiye ekonomisi anlattığı bir kitap çıkardı. Türkiye'de ilk kez bir iş insanın kitabı çıkarıldığı hafta satış rekoru kırdı.

uğur akkuş süper güç türkiye kitap tanıtımı

Ünlü iş insanı hem ülkemizde hem de dünya da ciddi yatırımlara imza atarak milyon dolarlık işler kazandı.

diğer iş insanları ve uğur akkuşİş hayatına dair yaşadığı tecrübeleri kitap haline getiren Akkuş, kitabıyla ilgili; "Uzun süredir üzerinde çalıştığım bir projeydi ve nihayet artık bu ay raflardaki yerini aldı. Kendi hayat hikayem ve iş tecrübelerimi anlattığım, tek solukta okunabilecek bir 'motivasyon kitabı' olan Süper Güç Türkiye'de ülkemizin ne kadar güçlü bir ekonomiye sahip olduğunu, gençlerin umutlarını yitirmeden ülkelerine ve kendilerine güvenerek her zorluğu yenebileceklerini yazdım" dedi. 

uğur akkuş

Çırağan Saray'ın da gerçekleşen bir lansmanda kitabın tanıtımı yapıldı. İş dünyasından birçok ismin yer aldığı toplantıda Yasemin.com muhabiri Müge Çakmak nabız tuttu. Akkuş, Türkiye'nin bulunduğu bölgenin öneminden dolayı ekonomisinin iyi olduğunu ve iyiye doğru gittiğini söyledi.

"TÜRKİYE EN KÖTÜ GÜNLERDE BİLE EKONOMİSİNİ DÜŞÜRMEDEN İLERLEMEYİ BAŞARDI!"

Bunun aynı sıra ünlü iş insanı; "Türkiye son yıllarda ekonomik anlamda dünyada rekor kırarak ilerlemiş bir ülkedir. En kötü günlerde bile ekonomi yüzde 4'ün altına inmemiş. Türkiye'nin özellikle ekonomisine turizm büyük katı sağladı.

Büyüme gün geçtikçe artıyor. Bunu kitapta da bahsettim. Bulunduğu konuma göre bir rol model olmayı başarmış ve hızla büyüyen bir ülkedir. Bir iş insanı olarak Türkiye ekonomisinin giderek daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum" 
şeklinde konuşmasını sonlandırdı.42 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın